Prechod na navigáciu vodorovná
Mojtín - oficiálna stránka obce

Zmluvy

Povinne zverejňovaná zmluva je písomná zmluva, ktorá obsahuje informáciu, ktorá sa získala za verejné prostriedky, alebo sa týka používania verejných prostriedkov, nakladania s majetkom štátu, majetkom obce, majetkom vyššieho územného celku alebo majetkom právnických osôb zriadených zákonom, na základe zákona alebo nakladania s finančnými prostriedkami Európskej únie. Povinne zverejňované zmluvy nadobúdajú účinnosť nasledujúci deň po zverejnení, ak sa účastníci nedohodnú na neskoršom zverejnení.

Zmluvy » subjekt: Obec Mojtín » rok: všetky
Vyhľadať v zmluvách

Číslo:Zmluva o manažmente projektu - MP Profit
Zmluvná strana 1:MP Profit PB s.r.o.
Zmluvná strana 1 IČO:50068849
Zmluvná strana 2:Obec Mojtín
Zmluvná strana 2 IČO:00317543
Názov:Zmluva o manažmente projektu
Predmet:Investície zamerané na zriadenie nových, prístavba, prestavba, rekonštrukcia a modernizácia existujúcich domov smútku vrátane ich okolia
Cena *:0,00 €
Dátum uzavretia zmluvy:20.10.2017
Dátum zverejnenia zmluvy:27.10.2017
Dátum účinnosti zmluvy:28.10.2017
Dátum ukončenia zmluvy:nestanovený
Meno osoby, ktorá zmluvu uzatvorila:František Staňo
Funkcia osoby, ktorá zmluvu uzatvorila:Starosta obce
Poznámka:Odmena - vid príloha
* Uvedená suma je konečná, v prípade že zmluvná strana je platcom DPH, je suma uvedená vrátane DPH.

Úvodná stránka